Vlerësimi: 5.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7/10
(9 Voto)

Seher lives in Istanbul with three children. The encounter of Seher and Agah will affect everyone's life.

Transmetimet në kanale:

3 Plus  

Episodi vijues:

Sot
21:50
Stambolli i Pamëshirshëm 1, Ep. 41
REKOMANDIMET
 • Lee Daniels' Star (2016)

  e premte
  image
  A trio of women form a musical group in Atlanta.
 • Anwälte der Toten (1999)

  e premte
  image
 • Kurt seit dhe sura (2014)

  e premte
  image
  The love story of Kurt Seyit, an army major, and Sura, an attractive girl.
 • Cvat lipe na Balkanu (2011)

  e premte
  image
  Radnja serije smeštena je poratni Beograd od 1945. do 1962. godine. U vremenu velikih posleratnih promena dok Beograd vida rane nastale u ratu, jedna porodica...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.