poster

Deputy

Deputy (2020)

Aksion, Krim, Dramë, Uestern | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.0/10

Fotot

Deputy
REKOMANDIMET
 • Henry Opasan (2014)

  Sot
  image
  Henry Hart gets selected by superhero Captain Man to be his apprentice. After promising to keep his new identity a secret, Henry must navigate a double life...
 • Lab Rats (2012)

  Sot
  image
  When 14-year-old Leo's mom Tasha Dooley marries billionaire inventor Donald Davenport, he moves up in the world, but neither he nor his mom in their wildest...
 • Emanet (2020)

  Sot
  image
  Kevser grew up in a humble and poor neighbourhood and after she becomes the bride of the wealthy Kirimli family's son, her father cuts all ties with her as he...
 • MacGyver (2016)

  Sot
  image
  A reimagining of the classic series, is an action-adventure drama about 20-something Angus "Mac" MacGyver, who creates the Department of External Services (DXS),...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.