AKTORËT

REGJIA

SKENARISTI

REKOMANDIMET
 • Binny i duh (2013)

  e diel
  image
  A family moves to an Abandoned house where Binny meets a ghost named Melchior. Together they search for clues left in different places.
 • Ridiculousness (2011)

  e diel
  image
  Prezantuar nga Rob Dyrdek,"Çmenduri Gazmore" ("Ridiculousness") mbledh videot amatore për të qeshur nga interneti dhe i shndërron në një episod televiziv novator,...
 • Alex and Co. (2015)

  e diel
  image
  A group of friends studying in secondary school find their love for music after stumbling upon a banned room in their school.
 • That's So Weird! (2009)

  e diel
  image
  A show starring wacky, silly, humorous skits sometimes based on other shows for example Daniel Cook.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.