Abby, a 45-year-old self-identified fat, queer dyke whose misfortune and despair unexpectedly lead her to a vibrantly transformative relationship. Chicago improv mainstay Abby McEnany co-created/stars in this uniquely human comedy series.

Ishte në kanal:

HBO3  HBO2  

REKOMANDIMET
 • Une jam Frenki (2017)

  e martë
  image
  Një vajzë që duket si një adoleshente, por që në fakt është e detyruar të fshehë identitetin e saj të vërtetë: atë të një roboti. Është mjaft inteligjente dhe...
 • Hetues i paligjshem (2009)

  e martë
  image
  A struggling writer (Jason Schwartzman) in Brooklyn decides to emulate his heroes from the classic detective novels. He takes out an ad pretending to be a private...
 • U fušu (2020)

  e martë
  image
  Lex je pametna i sarkastična, Presley je samouvjerena i snažna - njih dvije su najbolje prijateljice. Nakon što vatromet uništi brod oca njihovog prijatelja...
 • Dva i pol muškarca (2003)

  e martë
  image
  The Harper brothers Charlie and Alan are almost opposites but form a great team. They have little in common except their dislike for their mundane, maternally...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.