Kevin McCloud follows people as they build their dream house, often focusing on modern design, energy efficiency, maximizing space and views.

Ishte në kanal:

RTL  Discovery TLC  

REKOMANDIMET
 • Projekte të Pamundura (2017)

  image
  Project Impossible is an original series that follows a new generation of epic engineering projects that were considered unthinkable just a few years ago. Each...
 • Kanceri, perandori i të gjitha sëmundjeve (2015)

  image
  Based on the Pulitzer Prize-winning book by Siddhartha Mukherjee, this three-part series tells the complete story of cancer, from its first description in an...
 • Pa gjurme

  image
  “Pa Gjurmë” është një emision investigativ i drejtuar nga gazetarja Odeta Dume. Ai është i fokusuar kryesisht në kërkimin e shqiptarëve të humbur por shpeshhere...
 • Documentary

  image
  Open up your world with RTD's original films, docu-series, insightful articles, and stunning 360° videos.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.