Come with us as we explore and unravel the mysteries of what lies beyond our planet Earth. This is a series packed with space stories and information about our universe covering what we can see, how we can live in space and what science tells us about the past and the future.

Ishte në kanal:

DocuBox  RT Vojvodina 1  

REKOMANDIMET
 • Në Kërkim të... (2018)

  image
  Documentary series hosted by Zachary Quinto based on the 1970s series that examined unexplained phenomena from all over the world.
 • Cosmo

  image
  "Cosmo" eshte emision i cili trajton tema te ndryshme ne formatin e dokumentarit me nje qasje pertej lajmit.
 • The Yorkshire Vet (2015)

  image
  Documentary series following the work of the staff of Skeldale Veterinary Centre in Thirsk, North Yorkshire - once the practice of James Herriot.
 • Svetilnici

  image
  Serija „Svetilnici“ otvara vrata srpskih pravoslavnih hramova na teritoriji Vojvodine. Kroz dvadeset epizoda gledaoci će uživati u svojevrsnom umetničkom obilju u...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.