AKTORËT

REGJIA

SKENARISTI

KRIJUESI

REKOMANDIMET
 • Degrassi: Gjenerata e re (2001)

  e enjte
  image
  Brezi i ardhshëm i studentëve në Degrassi janë këtu. Degrassi: Gjenerata Tjetër zhvillohet 14 vjet pas shfaqjes së hitit të kultit "Degrassi Junior High" pasi...
 • Herxhai (2019)

  e enjte
  image
  In the center of the story is the fate of a young man named Miran, whose parents died through the fault of a man who became his mortal enemy. In order to avenge...
 • Vajza ne dritare (2021)

  e enjte
  image
  Nalan is a beautiful young woman who earns everyone's love at first sight with her warmth. As the only child of the family enlarged hand baby, baby roses, lived...
 • Stambolli i pamëshirshëm (2019)

  e enjte
  image
  Seher lives in Istanbul with three children. The encounter of Seher and Agah will affect everyone's life.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.