Andrija, a famous actor and comic, but also an ordinary family guy, is going through series of everyday situations and resolves them with a twist while trying to prove a point.

Transmetimet në kanale:

Prva  

Episodi vijues:

Sot
19:15
Slatke muke
Sot
04:40
Slatke muke ®
Nesër
19:15
Slatke muke
e mërkurë
19:15
Slatke muke
e enjte
19:15
Slatke muke
e premte
19:15
Slatke muke
REKOMANDIMET
 • Minus i plus (2021)

  e diel
  image
  Dalmatinka Lucija i Zagrepčanin Kruno, nakon samo mjesec dana poznanstva, impulzivno su odlučili stupiti u brak. Nakon vjenčanja počinje pravo upoznavanje,...
 • Stuck in the Middle (2016)

  e diel
  image
  The single-camera comedy series follows 14-year-old Harley Diaz as she maneuvers her way through the bustle of being a middle child in a family with six other...
 • Histori Familjare (2009)

  e diel
  image
  Një vështrim satirik i tri familjeve dhe ideve të secilit se kush është familja moderne. Secila nga familjet ka diçka të veçantë, që i bën situatat e tyre sa...
 • Miranda (2009)

  e diel
  image
  Miranda works in her joke shop with her best friend Stevie. She struggles when in social environments and no matter how hard she tries, she is always making a...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.