Vlerësimi: 8.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.88/10
(8 Voto)

Liz Lemon, head writer of the sketch comedy show "TGS with Tracy Jordan", must deal with an arrogant new boss and a crazy new star, all while trying to run a successful TV show without losing her mind.

Transmetimet në kanale:

SUPER RTL  

Ishte në kanal:

RED tv  Superstar 2  Puls4  

Episodi vijues:

e enjte
23:50
30 Rock 20.21
REKOMANDIMET
 • Burri i shtëpisë (2011)

  Sot
  image
  Mike Baxter is the marketing director for an iconic outdoor sporting goods store. He loves to have adventures while he's traveling for work and, of course, he...
 • Friends (1994)

  Sot
  image
  One of the most popular television programs worldwide, this smart, sophisticated comedy offers a hilarious look at the anxieties and absurdities of friendship,...
 • God Friended Me (2018)

  Sot
  image
  An atheist's life is turned upside down when God adds him as a friend on Facebook.
 • Detektivi Monk (2002)

  Sot
  image
  Adrian Monk ndihmon policinë në punën e tij si një këshilltar civil. Policët e shikojnë atë si një legjendë të gjallë, megjithëse Monk ka vepruar goxha e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.