A TV show centered around macho everyman, his loving wife, and their three precocious children.

Ishte në kanal:

Puls4  B92  RTL2  SUPER RTL  RTL Zwei  STAR Life  Comedy Central DE  HTV1  

REKOMANDIMET
 • Si e takova nenen tende (2005)

  image
  Një romancë komike me Josh Radnor, Jason Segel, Cobie Smulders, Alyson Hannigan. Tedi beson se te Robin ka gjetur gruan e ëndrrave , edhe pse fati ka rezervuar...
 • Two and a Half Men (2003)

  image
  Çarli Harper është një beqar në parajse me një shtëpi në plazhin e Malibusë, një punë super të paguar dhe një jetë mjaft aktive. Ndërsa vellai i tij, Alani, ne...
 • Burri i shtëpisë (2011)

  image
  Mike Baxter is the marketing director for an iconic outdoor sporting goods store. He loves to have adventures while he's traveling for work and, of course, he...
 • Dashuri me qira (2015)

  image
  Defne, a poor girl living with her grand mother, brother and sister is tangled in a deal to make the famous business man, Omer fall in love with her and marry her...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.