poster

Jedinica

The Unit (2006)

Aksion, Dramë, Triller, Lufte | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 8.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.33/10
(6 Voto)

Hour long show which looks at the life of American super-secret operators.

REKOMANDIMET
 • K.T.2 - Pravda na zadatku (2008)

  e mërkurë
  image
  The three police inspectors are solving cases around the city of Zagreb.
 • Magnum (2018)

  e mërkurë
  image
  An ex-Navy SEAL returns home from Afghanistan and uses his military skills to become a private investigator in Hawaii.
 • Šampion (2019)

  e mërkurë
  image
  When Kafkas is a promising young boxer, his life is turned upside down with the unfortunate incident and he leaves his career and says goodbye to the rings. Years...
 • Odred za čuda (2014)

  e mërkurë
  image
  Young government agents Olive and Otto use math to investigate strange occurrences in their town. Produced by The Fred Rogers Co., this live-action series targets...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.