At Sydney's National Dance Academy, a few talented youngsters are recruited for the excruciatingly tough course. Jewish long line of doctors' heir Samuel 'Sammy' and minor juvenile offender Christian are the outsiders but gradually fit in, making new kinds of friends. Star ballerina's daughter Kat also introduces them in the circle of last-year brother Ethan, who already aspires a career as choreographer.

Transmetimet në kanale:

HTV3  

Episodi vijues:

Sot
12:00
Dance Academy 2, Ep. 24 ®
e hënë
12:00
Dance Academy 2, Ep. 25 ®
e martë
12:15
Dance Academy 2, Ep. 26 ®
8.12.21
12:15
Dance Academy 3, Ep. 1
9.12.21
12:15
Dance Academy 3, Ep. 2
10.12.21
12:15
Dance Academy 3, Ep. 3
13.12.21
12:00
Dance Academy 3, Ep. 4
14.12.21
12:00
Dance Academy 3, Ep. 5
15.12.21
12:00
Dance Academy 3, Ep. 6
16.12.21
12:00
Dance Academy 3, Ep. 7
REKOMANDIMET
 • Shkolla e Mesme "Logan" (2018)

  e premte
  image
  Arratisjet e një grupi adoleshentësh rebelë dhe aventurat e tyre në shkollën e mesme të tyre.
 • Stotina (2014)

  e premte
  image
  The series is set 97 years after a devastating nuclear war wiped out almost all life on Earth. The only known survivors are the residents of twelve space stations...
 • Misteri (2008)

  e premte
  image
  Një shkenctar zbulon misterin vdekjeprurës në një seri ngjarjesh të pabesueshme, gërmon nën sipërfaqe dhe zbulon se ngjarjet e pazakonta mund të jenë vetëm...
 • Nasljeđe (2018)

  e premte
  image
  Succession that follows a dysfunctional American global-media family.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.