poster

Hidden

Hidden (2011)

Dramë, Krim, Thriller | Mbretëria e Bashkuar

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.8/10

When a mysterious lawyer Gina Hawkes turns up asking Harry to find a missing alibi witness for her client he agrees to take on the job but is unwittingly drawn into investigating the death of his brother 20 years ago. Harry quickly finds himself caught up in a much bigger and more complex conspiracy that reaches deep into the heart of the British political system.

REKOMANDIMET
 • Babylon Berlin (2017)

  image
  A metropolis in turmoil. From economy to culture, politics to the underworld - everything is in the grip of radical change. Speculation and inflation are already...
 • The Serpent (2021)

  image
  Bazuar në ngjarje të vërteta tronditëse. Në vitet 1970, vrasësi i pamëshirshëm Charles Sobhraj pret udhëtarët që eksplorojnë "shtegun e hipive" të Azisë Jugore...
 • CSI Las Vegas (2000)

  image
  An elite team of police forensic evidence investigation experts work their cases in Las Vegas.
 • Tatort (1970)

  image
  A German language television series that has been running continuously since 1970, which makes it the longest-running German TV drama. Every episode features...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.