REKOMANDIMET
 • Pettson and Findus (2000)

  image
  Farmer Petson živi na svojoj maloj farmi, obrađuje zemlju i brine se o svojim životinjama. Njegov najverniji prijatelj među svim životinjama je mačak Findus koji...
 • Numberblocks (2017)

  image
  Learning numbers and how to count with colourful personified blocks, each with their own quirks.
 • Emmy & GooRoo (2017)

  image
  Emmy, our brave little hero, is a 5-year-old girl and the only human little girl in the whole Magic Forest. Emmy loves exploring the fantastical world she lives...
 • Berry and Dolly (2010)

  image
  The animated series is set in a little forest with Berry, Dolly, and their forest and beetle friends. The two main characters are Berry the snail, and Dolly, the...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.