Gülperi is wife who hunterly killed while working at Eyüp Iraq border. Gülperi who learns that her husband is dead experiences a great pain. The greatest pain in Gulperi is to live with her husband's family. The family takes the children from Gulperi, who think that their sons are the only ones who are responsible for the death of their son. She goes to jail in the war she is taking to get her children back. She sends her son to Istanbul to keep to her father-in-law away from prison. Gülperi continues her life by becoming a pagan in Istanbul. Then she finds a job in a fashion house and finds childhood love Avukat Kadir Aydin. There is a love between Gulperi and Avukat Kadir, but Gülperi's mind is still in Bedriye, Hasan and Can in Gaziantep. She launches a great war of Avukat to get her children.

Transmetimet në kanale:

TV Klan  

Episodi vijues:

Sot
12:30
GYLPERI
Sot
04:15
GYLPERI
Nesër
12:30
GYLPERI
REKOMANDIMET
 • Shkolla e Mesme "Logan" (2018)

  e premte
  image
  Arratisjet e një grupi adoleshentësh rebelë dhe aventurat e tyre në shkollën e mesme të tyre.
 • Stotina (2014)

  e premte
  image
  The series is set 97 years after a devastating nuclear war wiped out almost all life on Earth. The only known survivors are the residents of twelve space stations...
 • Misteri (2008)

  e premte
  image
  Një shkenctar zbulon misterin vdekjeprurës në një seri ngjarjesh të pabesueshme, gërmon nën sipërfaqe dhe zbulon se ngjarjet e pazakonta mund të jenë vetëm...
 • Nasljeđe (2018)

  e premte
  image
  Succession that follows a dysfunctional American global-media family.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.