Lola dhe Mila, të cilët dëshirojnë të kalojnë ditën e tyre duke eksploruar gjëra të reja dhe argëtohen.

Transmetimet në kanale:

Pikaboo  

Episodi vijues:

Sot
02:45
Lola dhe Mia 1, Ep. 9
Nesër
08:30
Lola dhe Mia 1, Ep. 10
Nesër
14:43
Lola dhe Mia 1, Ep. 10
Nesër
21:01
Lola dhe Mia 1, Ep. 10
Nesër
03:12
Lola dhe Mia 1, Ep. 10
REKOMANDIMET
 • Štrumpfovi (2021)

  Sot
  image
  Produced in Belgium, this 3D update of Peyo's beloved blue characters will push the charm and absurdity of the original comics to greater heights.
 • Harry i kanta puna dinosaura (2005)

  Sot
  image
  In "Harry and His Bucket Full of Dinosaurs," a young red-headed boy explores life-issues with a team of dinosaur friends. His Nana gave him a bucket full of toy...
 • Grizzy dhe brejtësi (2007)

  Sot
  image
  Shtëpia e vrapuesit në pyllitështë zona e vetme e civilizimit njerëzor në mes të shkretëtirës në Kanada. Kur vrapuesi është larg, një ari me emrin Grizzy mendon...
 • Rainbow Rangers (2018)

  Sot
  image
  Inspired by the colors of the rainbow, seven magical girls from Kaleidoscopia are guardians of both nature and the Earth.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.