I sapo liruar nga burgu pas 12 vitesh për një vrasje që nuk e ka kryer, një ish polic zgjedh të kthehet ne profesionin e tij, më i motivuar se më parë që të marrë drejtësi për të pafajshmit.

Ishte në kanal:

VOX  FOX Crime  RTL  

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.