Vlerësimi: 5.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.58/10
(84 Voto)

A young couple who dreams of marriage conceal their identity to escape from the darned. They will introduce themselves as sibling and work in the farm in Adana.

Transmetimet në kanale:

ATV TR  

Ishte në kanal:

Hayat TV  Hayat Plus  

Episodi vijues:

e enjte
19:00
Bitter Lands, Ep. 109
REKOMANDIMET
 • Mala kuća u preriji (1974)

  Sot
  image
  The life and adventures of the Ingalls family in the nineteenth century American Midwest.
 • Kardashians (2006)

  Sot
  image
  A peek inside the exploits and privileged private lives of the blended Kardashian-Jenner family, including sisters Kim, Kourtney and Khloé.
 • Shkolla e Mesme "Logan" (2018)

  Sot
  image
  Arratisjet e një grupi adoleshentësh rebelë dhe aventurat e tyre në shkollën e mesme të tyre.
 • Šaptačica duhovima (2005)

  Sot
  image
  Melinda Gordon inherited her "gift" - the ability to see and talk with the spirits of dead people - from, and was coached in its use by her grandmother. Running...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.