Michael Bluth, a widower with a 13-year-old son, named George-Michael, is forced to keep his large and dysfunctional family together after his father is arrested for shifty accounting practices at the family-owned conglomerate and the Bluth family assets are frozen, making each member of the eccentric family panic. Michael's snobbish mother, Lucille, finds herself living alone in a penthouse without the financial means to maintain it, while Michael's two brothers, GOB and Buster, and his sister Lindsay with her husband Tobias and her daughter Maeby also find themselves having to recreate their lifestyles to fit their new financial status.

Ishte në kanal:

Tring Smile  HTV1  

REKOMANDIMET
 • Dva i pol muškarca (2003)

  Sot
  image
  The Harper brothers Charlie and Alan are almost opposites but form a great team. They have little in common except their dislike for their mundane, maternally...
 • Detektivi Monk (2002)

  Sot
  image
  Adrian Monk ndihmon policinë në punën e tij si një këshilltar civil. Policët e shikojnë atë si një legjendë të gjallë, megjithëse Monk ka vepruar goxha e...
 • Teoria Big Beng (2007)

  Sot
  image
  A woman who moves into an apartment next door to two brilliant but socially awkward physicists shows them how little they know about life outside of the laboratory.
 • Ajnshtajn (2017)

  Sot
  image
  A mundet një emër i famshëm dhe shkëndija e një gjeniu ta ndihmojë të sëmurin terminal, Feliks Anjshtajn, të zgjidhë krime të mistershme. 32 vjeçari Feliks është...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.