A Freshman arrives at his sisters college (much to her dismay). He decides to pledge a fraternity on campus. After catching his sister's boyfriend with another girl, he ends up at his rival fraternity trying to go from geek to Greek and grow up in the process.

Ishte në kanal:

FOX Life  PRO 7  

REKOMANDIMET
 • Toni, männlich, Hebamme (2019)

  image
  Unfortunately, Toni does not always have it easy as a male midwife.
 • Psi laju, vetar nosi (2017)

  image
  A tale of people who live outside the big city who get mixed up in hilarious situations and events.
 • Doc Martin (2004)

  image
  Dr. Martin Ellingham (Martin Clunes), a London-based surgeon, relocates to the picturesque seaside village of Port Wenn, where he establishes himself as the...
 • Histori Familjare (2009)

  image
  Një vështrim satirik i tri familjeve dhe ideve të secilit se kush është familja moderne. Secila nga familjet ka diçka të veçantë, që i bën situatat e tyre sa...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.