After Stuart's mom is deployed overseas, his fun-loving dad Clark decides to move the family to Portland to live with his uptight brother Lewis and his family, which includes Stuart's confident, socially-active cousin Ivy and her over-curious younger brother Leaf. Stuart embarks on a variety of adventures with Ivy in his brand-new city. The cousins don't always see eye-to-eye, but they learn that they're better together and when they team up, they are unstoppable.

Ishte në kanal:

Nickelodeon  

REKOMANDIMET
 • Une jam Frenki (2017)

  e premte
  image
  Një vajzë që duket si një adoleshente, por që në fakt është e detyruar të fshehë identitetin e saj të vërtetë: atë të një roboti. Është mjaft inteligjente dhe...
 • U fušu (2020)

  e premte
  image
  Side Hustle follows best friends, smart and sarcastic Lex and confident and tough Presley, as they devise a plan to make money when fireworks accidentally destroy...
 • Dva i pol muškarca (2003)

  e premte
  image
  The Harper brothers Charlie and Alan are almost opposites but form a great team. They have little in common except their dislike for their mundane, maternally...
 • Prosvjetljenje (2011)

  e premte
  image
  A self-destructive woman who has a spiritual awakening becomes determined to live an enlightened life, creating havoc at home and work.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.