Ferit Aslan (Can Yaman) is a very successful businessman, and is extremely organized. He wants the same manner of organization in both his private and professional life. Nazli (Ozge Gurel) who is studying gastronomy needs to find a job immediately as she is responsible for covering the expenses of the home she shares with her friend and sister. She is a stubborn and adamant personality, so she has a tough time keeping a job. Both completely opposites, meet each other in this series.

Ishte në kanal:

Prva  Star TV TR  TRT Müzik  

REKOMANDIMET
 • Une jam Frenki (2017)

  e enjte
  image
  Një vajzë që duket si një adoleshente, por që në fakt është e detyruar të fshehë identitetin e saj të vërtetë: atë të një roboti. Është mjaft inteligjente dhe...
 • U fušu (2020)

  e enjte
  image
  Side Hustle follows best friends, smart and sarcastic Lex and confident and tough Presley, as they devise a plan to make money when fireworks accidentally destroy...
 • Dva i pol muškarca (2003)

  e enjte
  image
  The Harper brothers Charlie and Alan are almost opposites but form a great team. They have little in common except their dislike for their mundane, maternally...
 • The Middle (2009)

  e enjte
  image
  Following a woman named Frankie, and her boisterous family, the Hecks. Her husband, Mike, her daughter, Sue, and her two sons, Axl, and Brick go on what you might...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.