Vlerësimi: 6.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(3 Voto)

Transmetimet në kanale:

TRT 1  

Episodi vijues:

18.7.20
23:15
Filinta
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.