poster

Kondor

Condor (2018)

Aksion, Dramë, Triller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

Fotot

KondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondorKondor
REKOMANDIMET
 • Odred za čuda (2014)

  e enjte
  image
  Young government agents Olive and Otto use math to investigate strange occurrences in their town. Produced by The Fred Rogers Co., this live-action series targets...
 • Chicago fire (2012)

  e enjte
  image
  The story of firefighters in Chicago, both on a personal and professional level.
 • CSI: Miami (2002)

  e enjte
  image
  Horatio Caine (David Caruso), a former homicide detective, heads a group of investigators who work crimes amid the steamy, tropical surroundings and cultural...
 • Pročišćenje (2018)

  e enjte
  image
  The Purge revolves around a 12-hour period when all crime, including murder, is legal. Set in an altered America ruled by a totalitarian political party, the...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.