René Artois ka një kafene të vogël në Francë gjatë Luftës së Dytë Botërore. Ai duket gjithnjë zënë me diçka: Ka histori me kamarieret e tij, bën të lumtur të shoqen, përpiqet tI bëj qejfin ushtarëve gjerman që frekuentojnë kafenenë e tij si edhe po drejton një operacion të fshehtë për Rezistencë. Shpesh është pikërisht paaftësia e ushtarëve gjermanë që e vë Renenë në rrezik. Ata nuk gjejnë mbështetje as nga personat e zones, të cillët edhe pse kanë një dëshirë të madhe ti largojnë gjermanët, në përpjekje për tI spiunuar krijojnë telashe që Reneja duhet ti zgjidhë sa më shpejt.

Transmetimet në kanale:

RTL2  

Ishte në kanal:

Tring Smile  RTL  PINK 2  PINK  FOX Life  HTV1  

Episodi vijues:

Sot
01:10
Alo,Alo 8, Ep. 7
Nesër
00:50
Alo,Alo 8, Ep. 8
e enjte
00:50
Alo,Alo 8, Ep. 9
e premte
00:50
Alo,Alo 9, Ep. 1
e shtunë
00:50
Alo,Alo 9, Ep. 2
21.7.20
00:50
Alo,Alo 9, Ep. 3
22.7.20
00:50
Alo,Alo 9, Ep. 4
23.7.20
00:50
Alo,Alo 9, Ep. 5
24.7.20
00:50
Alo,Alo 9, Ep. 6
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.