AKTORËT

KRIJUESI

REKOMANDIMET
 • Billions (2016)

  e diel
  image
  U.S. Attorney Chuck Rhoades goes after hedge fund king, Bobby "Axe" Axelrod in a battle between two powerful New York figures.
 • La Brea (2021)

  e diel
  image
  A massive sinkhole mysteriously opens up in Los Angeles, separating part of a family in an unexplainable primeval world, alongside a desperate group of strangers.
 • Hitna (2014)

  e diel
  image
  A Serbian remake of the classic medical TV series 'ER'.
 • Grey's Anatomy (2005)

  e diel
  image
  A drama centered on the personal and professional lives of five surgical interns and their supervisors.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.