Succession that follows a dysfunctional American global-media family.

Transmetimet në kanale:

HBO3  

Ishte në kanal:

HBO2  HBO  

Episodi vijues:

e martë
20:00
Succession 2, Ep. 1
e mërkurë
20:00
Succession 2, Ep. 2
3.2.22
20:00
Succession 2, Ep. 3
4.2.22
20:00
Succession 2, Ep. 4
8.2.22
20:00
Succession 2, Ep. 5
9.2.22
20:00
Succession 2, Ep. 6
10.2.22
20:00
Succession 2, Ep. 7
REKOMANDIMET
 • Gorka zemlja (2018)

  e premte
  image
  A young couple who dreams of marriage conceal their identity to escape from the darned. They will introduce themselves as sibling and work in the farm in Adana.
 • Vučji odgoj (2020)

  e premte
  image
  After Earth is torn apart by religious differences and the human race teeters on the edge of extinction, an atheistic android architect sends two creations -...
 • Dr. House (2004)

  e premte
  image
  The series follows the life of anti-social, pain killer addict, witty and arrogant medical doctor Gregory House with only half a muscle in his right leg. He and...
 • Apartamenti i pafajësisë (2020)

  e premte
  image
  Han një djalosh i pashëm dhe karizmatik është i mbushur me kujtime të dhimbshme dhe tragjedi brenda familjes. Pas kthimit nga SHBA, ai i kushton jetën babait dhe...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.