A dad finds out that parenting is harder than he thought after his wife goes back to work and he's left at home to take care of the kids.

Transmetimet në kanale:

PRO 7  FOX  

Ishte në kanal:

RAI 2  

Episodi vijues:

e martë
08:35
Man with a Plan
e mërkurë
08:10
Man with a Plan
e mërkurë
08:35
Man with a Plan
e enjte
08:10
Man with a Plan
e enjte
08:35
Man with a Plan
3.6.22
08:05
Man with a Plan
3.6.22
08:35
Man with a Plan
16.6.22
06:00
Man with a Plan 3, Ep. 1
17.6.22
05:35
Man with a Plan 3, Ep. 1
17.6.22
06:00
Man with a Plan 3, Ep. 2
18.6.22
05:35
Man with a Plan 3, Ep. 2
20.6.22
06:00
Man with a Plan 3, Ep. 3
21.6.22
05:35
Man with a Plan 3, Ep. 3
21.6.22
06:00
Man with a Plan 3, Ep. 4
22.6.22
05:35
Man with a Plan 3, Ep. 4
22.6.22
06:00
Man with a Plan 3, Ep. 5
23.6.22
05:35
Man with a Plan 3, Ep. 5
23.6.22
06:00
Man with a Plan 3, Ep. 6
24.6.22
05:35
Man with a Plan 3, Ep. 6
24.6.22
06:00
Man with a Plan 3, Ep. 7
25.6.22
05:35
Man with a Plan 3, Ep. 7
27.6.22
06:00
Man with a Plan 3, Ep. 8
28.6.22
05:35
Man with a Plan 3, Ep. 8
28.6.22
06:00
Man with a Plan 3, Ep. 9
29.6.22
05:35
Man with a Plan 3, Ep. 9
29.6.22
06:00
Man with a Plan 3, Ep. 10
e enjte, 30 qershor 2022
05:35
Man with a Plan 3, Ep. 10
e enjte, 30 qershor 2022
06:00
Man with a Plan 3, Ep. 11
e premte, 1 korrik 2022
05:35
Man with a Plan 3, Ep. 11
REKOMANDIMET
 • Obitelj pravednika (2019)

  e shtunë
  image
  Follows a world-famous televangelist family with a long tradition of deviance, greed and charitable work.
 • Danni Lowinski (2010)

  e shtunë
  image
  Danni Lowinski is a former hairdresser who has graduated in law. When she does not get a job in a noble law firm, she starts to give legal advice from a folding...
 • That's So Weird! (2009)

  e shtunë
  image
  A show starring wacky, silly, humorous skits sometimes based on other shows for example Daniel Cook.
 • Ridiculousness (2011)

  e shtunë
  image
  Prezantuar nga Rob Dyrdek,"Çmenduri Gazmore" ("Ridiculousness") mbledh videot amatore për të qeshur nga interneti dhe i shndërron në një episod televiziv novator,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.