Ky cikël dokumentarësh na fut në zemër të detit blu, nga Mangroves plot me peshkaqenë të vegjël deri në Sand Flats, ku ngjyra bëhet e gjelbër dhe uji përshkohet nga breshkat. Një zhytje në thellësinë e pafundme, ku gjallon një jetë e pasur gjallesash.

Ishte në kanal:

Report TV  Tring Planet  HTV3  HTV1  RTK 1  Animal Planet  

REKOMANDIMET
 • Miqësi të pazakonta (2012)

  image
  Never doubt the power of friendship. Unlikely Animal Friends V documents heartwarming tales about special friendships an animal forms with either an animal of a...
 • Qentë 101 (2008)

  image
  Get to know all about individual dog breeds by their background, health, features, and more.
 • The Yorkshire Vet (2015)

  image
  Documentary series following the work of the staff of Skeldale Veterinary Centre in Thirsk, North Yorkshire - once the practice of James Herriot.
 • Donal's Asian Baking Adventure (2018)

  image
  Donal Skehan, a television personality, embarks on a journey to Asian countries to get to the bottom of the popularity of baking and flour-based dishes in the...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.