Life is about to change in a big way for 16-year-old Tori Vega. After years of living in her older sister's shadow, Tori has been invited to attend Hollywood Arts, a high school with a focus on the performing arts. While the invitation came as a surprise -- she's never thought of herself as particularly talented -- and she still has to deal with being the new kid on campus, Hollywood Arts may just give Tori her chance to shine.

Ishte në kanal:

Vavoom  Nickelodeon  RAI 2  

REKOMANDIMET
 • Une jam Frenki (2017)

  e premte
  image
  Një vajzë që duket si një adoleshente, por që në fakt është e detyruar të fshehë identitetin e saj të vërtetë: atë të një roboti. Është mjaft inteligjente dhe...
 • U fušu (2020)

  e premte
  image
  Side Hustle follows best friends, smart and sarcastic Lex and confident and tough Presley, as they devise a plan to make money when fireworks accidentally destroy...
 • Dva i pol muškarca (2003)

  e premte
  image
  The Harper brothers Charlie and Alan are almost opposites but form a great team. They have little in common except their dislike for their mundane, maternally...
 • Prosvjetljenje (2011)

  e premte
  image
  A self-destructive woman who has a spiritual awakening becomes determined to live an enlightened life, creating havoc at home and work.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.