poster

Wolverine and the X-Men

Wolverine and the X-Men (2008)

Animacion, Dramë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 8.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Zorro: The Chronicles (2015)

  image
  The masked fox returns to fight against injustice and evil, with his witty banter and his trademark swordsmanship. The Chronicles go back to basics as they focus...
 • Piratët e vegjël (1999)

  image
  There once lived a pirate named Gol D. Roger. He obtained wealth, fame, and power to earn the title of Pirate King. When he was captured and about to be executed,...
 • Kung Fu Panda: Legjenda të jashtëzakonshme (2011)

  image
  Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness tells the continuing adventures of Po as he trains, protects, fights, teaches, learns, stumbles, talks too much, and geeks...
 • Teen Titans Go! (2013)

  image
  Inspired by the original Teen Titans series from Warner Bros. Animation, the character-driven comedy – based upon DC Comics characters – focuses on the funny that...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.