Vlerësimi: 7.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.3/10
(32 Voto)

Një oficer i ekipit S.W.A.T. është i ndarë mes besnikërisë ndaj rregullave të rrugës dhe detyrës ndaj kolegëve të tij, kur ngarkohet në krye te një njësie ekspertësh, që janë shpresa e fundit për zgjidhjen e krimeve në Los Anxhelos.

Transmetimet në kanale:

RAI 2  STAR  

Ishte në kanal:

AXN  AXN Spin  

Episodi vijues:

e hënë
19:40
S.W.A.T. 4, Ep. 10
Sot
19:40
S.W.A.T. 4, Ep. 11
Nesër
19:40
S.W.A.T. 4, Ep. 12
e enjte
19:40
S.W.A.T. 4, Ep. 13
e premte
19:40
S.W.A.T. 4, Ep. 14
e shtunë
19:40
S.W.A.T. 4, Ep. 15
21.7.24
19:45
S.W.A.T. 4, Ep. 16
22.7.24
19:40
S.W.A.T. 4, Ep. 17
23.7.24
19:40
S.W.A.T. 4, Ep. 18
29.7.24
11:45
S.W.A.T. 1, Ep. 1
30.7.24
04:45
S.W.A.T. 1, Ep. 1
30.7.24
10:50
S.W.A.T. 1, Ep. 2
30.7.24
11:45
S.W.A.T. 1, Ep. 3
31.7.24
04:00
S.W.A.T. 1, Ep. 2
31.7.24
04:45
S.W.A.T. 1, Ep. 3
31.7.24
10:50
S.W.A.T. 1, Ep. 4
31.7.24
11:45
S.W.A.T. 1, Ep. 5
1.8.24
04:00
S.W.A.T. 1, Ep. 4
1.8.24
04:45
S.W.A.T. 1, Ep. 5
REKOMANDIMET
 • FBI (2018)

  image
  From Emmy Award winner Dick Wolf and the team behind the Law and Order franchise, FBI is a fast-paced drama about the inner workings of the New York office of the...
 • Havai Pesë-0 (2010)

  image
  Një njësi elitare policore është mbledhur për të luftuar krimet në shtetin e 50-të të Amerikës.
 • Blue Bloods (2010)

  image
  Blue Bloods follows the lives of the NYPD's First Family of Law Enforcement: the Reagans. Frank, the Police Comissioner and son of former PC Henry Reagan, must...
 • Chicago fire (2012)

  image
  Serial fitues i 3 çmimeve televizive dhe kandidat për 6 të tjerë. Në qytetin e Çikagos, zjarrfikësit, skuadrat e shpëtimit dhe mjekët, vënë në rrezik jetët e tyre...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.