AKTORËT

REGJIA

NARRATORI

REKOMANDIMET
 • Galileo (2015)

  image
  Galileo nas vodi na interesantna mesta, upoznaje nas sa neobičnim ljudima, predstavlja nam nesvakidašnja zanimanja, ali i dalje uliva novo, obnavlja poznato...
 • Europa Nga Lart (2019)

  image
  Europe from Above takes to the air over Germany, Italy, the Netherlands, Poland, Spain and the UK to showcase Europe's finest cultural and geographical landmarks...
 • Perandoritë e Kafshëve (2016)

  image
  Animals congregate in places where their basic needs can be met: havens from predators where competition for food is manageable and breeding opportunities are...
 • Click (2000)

  image
  Click. A comprehensive guide to all the latest gadgets, websites, games and computer industry news.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.