Britannia is a drama set in 43AD as the Roman Imperial Army - determined and terrified in equal measure - returns to crush the Celtic heart of Britannia - a mysterious land ruled by warrior women and powerful druids who can channel the powerful forces of the underworld. Or so they say.

Ishte në kanal:

HBO3  HBO2  HBO  

REKOMANDIMET
 • Stambolli i pamëshirshëm (2019)

  e hënë
  image
  Seher lives in Istanbul with three children. The encounter of Seher and Agah will affect everyone's life.
 • Dobra vremena, loša vremena (1992)

  e hënë
  image
  The programme concerns the lives of a fictional neighborhood in Germany's capital city Berlin. Over the years the soap opera tends to have an overhaul of young...
 • Shkolla e Mesme "Logan" (2018)

  e hënë
  image
  Arratisjet e një grupi adoleshentësh rebelë dhe aventurat e tyre në shkollën e mesme të tyre.
 • Unter Uns (1994)

  e hënë
  image
  Among us (UU) is a German soap opera broadcasted since 28 November 1994, Monday to Friday by RTL. Among us deals about people in the Schillerallee in Cologne,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.