Miley Stewart might seem like an average girl but she isn't. She moved from Tennessee to Malibu and is adapting to a new lifestyle. Miley has a huge secret only known by her dad/manager Robbie Ray Stewart, her weird brother Jackson Stewart, and her two best friends Lilly Truscott and Oliver Oken. Miley Stewart's huge secret is she leads a double as the famous pop singer Hannah Montana along with her friend Lilly who also has a double life as Lola, Hannah's friend.

Ishte në kanal:

Disney Channel  Junior TV  TV Klan  RTS1  Cartoon Network  PRO 7  

REKOMANDIMET
 • Najlepše narodne pesme

  image
  Velikim koncertom na Tašmajdanu, koji je na RTS 1 gledalo skoro dva miliona ljudi, završila se televizijska sezona u kojoj se narodna muzika (kroz obiman...
 • Mr. Bean (1990)

  image
  Rowan Atkinson, në rolin e tij më të pëlqyer nga publiku. Jeta për Mr. Bean, është një sfidë dhe kudo ku ai shkon gjithçka kthehet përmbys. E megjithë këto, falë...
 • Komšije (2015)

  image
  A married couple from Belgrade decide to move from the city to the countryside so they can work on both their marriage and their careers as artists. People they...
 • Zeri i arsyes (1989)

  image
  Jerry Seinfeld stars in this television comedy series as himself, a comedian. The premise of this sitcom is Jerry and his friends going through everyday life,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.