Vlerësimi: 6.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.57/10
(76 Voto)

Një vajzë që duket si një adoleshente, por që në fakt është e detyruar të fshehë identitetin e saj të vërtetë: atë të një roboti. Është mjaft inteligjente dhe zgjidh me lehtësi detyra mjaft të vështira. Por, diçka e vë në pozitë: emocionet njerëzore. Mes dashurish, miqësish, simpatish e antipatish, Frenkit i duhet të ndërveprojë në botën,aq të ndërkikuar atë të ndjenjave. Shumë sfida dhe aventura të reja e presin Frenkin, dhe miqtë e saj më të ngushtë.

Transmetimet në kanale:

Tip TV  

Episodi vijues:

Sot
18:10
Une Jam Frenki, Ep. 54
REKOMANDIMET
 • Dolunay (2017)

  Sot
  image
  Ferit Aslan (Can Yaman) is a very successful businessman, and is extremely organized. He wants the same manner of organization in both his private and...
 • Brooklyn Nine-Nine (2013)

  Sot
  image
  Captain Ray Holt (Andre Braugher) takes over Brooklyn's 99th precinct, which includes Detective Jake Peralta (Andy Samberg), a talented but carefree detective...
 • Bunk'd (2015)

  Sot
  image
  Emma, Ravi, and Zuri Ross head off to a rustic summer camp in Maine, where their parents met as teens. Along with their new friends, love triangle, and the fears...
 • Na granici (2018)

  Sot
  image
  Petra, a young, just graduated economist returns to her native village Lokvica to take part in illegal business of smothering tobacco and other goods over the...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.