poster

Saved by the Bell: The College Years

Saved by the Bell: The College Years (1993)

Komedi, Romance | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.3/10

Zack, Screech, and Slater are all college students now. They are struggling to adapt to college life and facing rough times, sometimes thanks in part to R.A. Mike Rogers and Prof. Jeremiah Laskey and Zach's troubles with Dean McMann. Kelly later arrives at the college to rejoin the group.

REKOMANDIMET
 • Praktikanti (2014)

  Sot
  image
  Fshatari Conhent Meyer (Michèle Bernier), i lodhur nga jeta e saj bokolike, vendosi të bënte një ndryshim të madh duke u regjistruar në fakultetin juridik. E...
 • Bones (2005)

  Sot
  image
  Brilliant, but socially inept, forensic anthropologist Dr. Temperence Brennan works at the Jeffersonian Institute in Washington DC. After consulting for him on a...
 • Man with a Plan (2016)

  Sot
  image
  A dad finds out that parenting is harder than he thought after his wife goes back to work and he's left at home to take care of the kids.
 • Të Gjithë Cmënden pas Rejmondit (1996)

  Sot
  image
  Ray Barone seemingly has it all. A wonderful wife, a beautiful family, a great job, a nice house on Long Island. There's only one problem. His obnoxious parents...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.