At Super Hero High, iconic Super Heroes like Wonder Woman, Supergirl, Batgirl, Harley Quinn, Bumblebee, Poison Ivy, and Katana navigate all the twists and turns of high school. United by friendship, the DC Super Hero Girls empower kids to shine with confidence and courage, especially while they combat those overwhelming, exciting, and awesomely awkward moments of growing up.

Ishte në kanal:

Cartoon Network  

REKOMANDIMET
 • Joko (2015)

  Sot
  image
  Yoko është një seri televizive parashkollore e përqendruar në modele të lojërave në natyrë me një kurrikul shoqëror që përzien miqësinë, natyrën dhe imagjinatën....
 • Teen Titans Go! (2013)

  Sot
  image
  Superhero roommates Robin, Cyborg, Starfire, Raven and Beast Boy love saving the day, but what happens when they're done fighting crime?
 • Be Cool, Scooby-Doo! (2015)

  Sot
  image
  The Scooby gang is back with a modern comedic twist on the beloved classic. With high school over and one last summer to live it up, the gang hits the road in the...
 • Derrkucja Pepa (2004)

  Sot
  image
  Pepa është një derrkuce e këndshme, që jeton me mamin, babin dhe vëllanë Xhorxh. Pepës i pëlqen të luajë, të vishet bukur, të bëjë shëtitje dhe të hidhet në...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.