Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ezel (2009)

  Sot
  image
  Jeta e qetë e një çifti që jeton në Izmir tronditet nga mankthi i tmerrshëm i Jasminës. Pas mankthit Jasmina fillon të përjetoj një seri ndodhish të mbinatyrshme....
 • Astrid et Raphaëlle (2019)

  Sot
  image
  Astrid Nielsen, works in the library of the judicial police. Suffering from Asperger's syndrome, however, she has an incredible memory, so she is very useful in...
 • Deadly Tropics (2019)

  Sot
  image
  Nello splendido scenario di un'isola della Martinica, la serie segue le indagini della pacata comandante di polizia Melissa Sainte-Rose e della sua vulcanica...
 • Death Note (2006)

  Sot
  image
  Light Yagami finds the "Death Note," a notebook with the power to kill, and decides to create a Utopia by killing the world's criminals, and soon the world's...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.