A police officer reawakens from a coma that has lasted for 20 years. He has to find out how the world has changed.

Ishte në kanal:

Sat.1 Gold  RAI 3  Sat.1  RAI 2  RAI 1  

REKOMANDIMET
 • Dosije

  image
  Srpski "Fox crime" rekonstruiše zločine koji se odvijaju pred našim očima. Ubistva, pljačke, otmice, trgovina ljudima...naći će se u fokusu kriminalističkih...
 • Prevare (2011)

  image
  Detektivi kriminalističke reality serije „Prevara“ istražuju prijave i optužbe za počinjenje prevara. Istražitelji prikupljaju informacije od prijatelja i kolega...
 • Familja e Superheronjve (2013)

  image
  Meet The Thundermans, a typical suburban family that happens to have astounding superpowers. At the center of the action are the 14-year-old Thunderman twins, who...
 • Familja Hanter (2017)

  image
  Maksi është pjestari më i ri i familjes misterioze Hanter. Ai duhet të bashëpunojë me vëllezërit e motrat e tij Anika, Sal, Tess dhe Daniel, për të gjetur...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.