Jeta e qetë e një çifti që jeton në Izmir tronditet nga mankthi i tmerrshëm i Jasminës. Pas mankthit Jasmina fillon të përjetoj një seri ndodhish të mbinatyrshme. Edhe pse bashkëshorti i saj i nënëvlerson këto ndodhi, një rrezik i madh i pret ata.

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.