Ekipi ndihmon një qen që është braktisur në oborrin e shtëpisë në temperatura të ulta dhe një mace të bllokuar në një kanal kanalizimesh...

Transmetimet në kanale:

Animal Planet  

Episodi vijues:

e premte
07:40
Animal Cops: Philadelphia 12, Ep. 16
e premte
11:15
Animal Cops: Philadelphia 12, Ep. 14
e premte
17:00
Animal Cops: Philadelphia 12, Ep. 17
e shtunë
03:45
Animal Cops: Philadelphia 12, Ep. 17
e shtunë
07:40
Animal Cops: Philadelphia 12, Ep. 2
e shtunë
17:00
Animal Cops: Philadelphia 12, Ep. 3
1.10.23
03:45
Animal Cops: Philadelphia 12, Ep. 3
REKOMANDIMET
 • Shekspiri parë nga aktorët (2012)

  image
  Various actors discuss Shakespeare plays. Each episode is presented by one actor and, in most cases, the actor discusses one play. However, some episodes cover...
 • The Living Edens (1997)

  image
  Planet Earth is still home to places so pure they have become precious reminders of how all the world - the ancient, timeless Earth - once looked. From the icy...
 • Qytetet antike të padukshme (2018)

  image
  Qytetet e lashta ende ruajnë surpriza dhe thesare të fshehura nga sytë tanë prej shekujsh. Tani me teknologjinë më të fundit të skanimit, do të zbulojmë sekretet...
 • Projekte të Pamundura (2017)

  image
  Project Impossible is an original series that follows a new generation of epic engineering projects that were considered unthinkable just a few years ago. Each...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.