Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Anatomia e Greit (2005)

  image
  Seriali dramatic me I ndjekur ne SHBA, fitues I dhjetera cmimeve. Pese protagoniste, me nje objektiv te vetem: te behen mjeket me te mire te vendit, eshte ky...
 • Dashuri e pafund (2015)

  image
  Kemali, një student i inxhinierisë së minierave, djali i një familje të thjeshtë dhe Nihani, një vajzë që vjen nga një shtresë e lartë, bien në dashuri. Kemali...
 • Pendimi (2014)

  image
  Little girl Elif lives with his mother Melek, stepfather Veysel, her step-sister Zeynep and step-brother Murat. Elif is almost 5 years old but she is much more...
 • Molla e ndaluar (2018)

  image
  Three things in life can not be hidden "love, smoke and lack of money". The social society and the events behind the business world are told.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.