Vlerësimi: 7.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(2 Voto)

Keti është një bashkëshorte dhe nënë e tre fëmijëve me kohë të plotë. Pavarësisht nga pesha që e penalizon në krahasim me nënat e tjera të qytetit, vetëbesimi është arma e saj e fortë, të cilën e shpalos sa herë që i jepet mundësia.

Transmetimet në kanale:

Tring Smile  

Ishte në kanal:

FOX Life  

Episodi vijues:

Sot
15:35
Një Shtëpiake Jashtë Rregullave 3, Ep. 3
Sot
19:35
Një Shtëpiake Jashtë Rregullave 3, Ep. 4
REKOMANDIMET
 • Dva i pol muškarca (2003)

  Sot
  image
  The Harper brothers Charlie and Alan are almost opposites but form a great team. They have little in common except their dislike for their mundane, maternally...
 • Promjena igre (2015)

  Sot
  image
  A live-action sitcom about two 12-year-old girls who start a multi-million-dollar gaming company and take on rap superstar Double G as a business partner. As part...
 • The Middle (2009)

  Sot
  image
  Following a woman named Frankie, and her boisterous family, the Hecks. Her husband, Mike, her daughter, Sue, and her two sons, Axl, and Brick go on what you might...
 • The Mick (2017)

  Sot
  image
  The Mick centers on Mackenzie "Mickey" Murphy (Olson), a hard-living, foul-mouthed, cigarette-smoking woman who moves to affluent Greenwich, CT to raise the...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.