Portret jednog od hrvatskih fotografa.
Emisija u 10 minuta donosi fotografije jednog hrvatskog umjetnika.

Transmetimet në kanale:

HTV1  HTV3  

Episodi vijues:

Sot
04:44
Fotografija u Hrvatskoj
Nesër
04:43
Fotografija u Hrvatskoj
11.10.23
19:55
Fotografija u Hrvatskoj
13.10.23
19:50
Fotografija u Hrvatskoj
REKOMANDIMET
 • Ireland with Simon Reeve (2015)

  image
  Simon Reeve sets out on an epic journey around the island of Ireland - a place steeped in history, culture and belief, but with a complex past.
 • Në Kërkim të... (2018)

  image
  Documentary series hosted by Zachary Quinto based on the 1970s series that examined unexplained phenomena from all over the world.
 • Suisse en scène

  image
 • Fashion Magazines

  image
  FashionTV gives you an exclusive look at the photoshoots of magazine editorials from all over the world.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.