Detective Inspector Michael Naseband and his colleague, Detective Chief Commissioner Alexandra Rietz conduct together the K11. In their work, they are supported by Kriminaloberkommissar Gerrit Grass and Detective Robert Ritter.
Starting point of a series is usually a murder that must be solved. K11 - Commissioners in use based (unknown author) on the Whodunit principle. Witnesses, relatives, offenders, victims and suspects are played by non-actors, many of which have appeared in several episodes.

Transmetimet në kanale:

Sat.1 Gold  

Ishte në kanal:

Sat.1  Puls4  

Episodi vijues:

Sot
09:30
K11 - Kommissare im Einsatz
Sot
19:20
K11 - Kommissare im Einsatz
Sot
19:40
K11 - Kommissare im Einsatz
Nesër
09:35
K11 - Kommissare im Einsatz
Nesër
19:20
K11 - Kommissare im Einsatz
Nesër
19:40
K11 - Kommissare im Einsatz
e premte
09:35
K11 - Kommissare im Einsatz
e premte
19:20
K11 - Kommissare im Einsatz
e premte
19:40
K11 - Kommissare im Einsatz
e premte
20:15
K11 - Kommissare im Einsatz
e premte
20:45
K11 - Kommissare im Einsatz
e premte
21:10
K11 - Kommissare im Einsatz
e shtunë
00:20
K11 - Kommissare im Einsatz
e shtunë
00:45
K11 - Kommissare im Einsatz
e shtunë
01:05
K11 - Kommissare im Einsatz
e diel
09:40
K11 - Kommissare im Einsatz
e diel
18:05
K11 - Kommissare im Einsatz
e diel
18:35
K11 - Kommissare im Einsatz
e diel
19:00
K11 - Kommissare im Einsatz
e diel
19:20
K11 - Kommissare im Einsatz
e diel
19:55
K11 - Kommissare im Einsatz
15.8.22
19:15
K11 - Kommissare im Einsatz
15.8.22
19:40
K11 - Kommissare im Einsatz
16.8.22
04:55
K11 - Kommissare im Einsatz
16.8.22
09:30
K11 - Kommissare im Einsatz
16.8.22
19:15
K11 - Kommissare im Einsatz
16.8.22
19:40
K11 - Kommissare im Einsatz
REKOMANDIMET
 • Xhezuri dhe e Bukura (2016)

  e martë
  image
  Cesur kthehet në fshatin e babait të tij me planin për t'u hakmarrë për vdekjen e babait të tij. E vetmja gjë që ai nuk kishte planifikuar është Suhan, vajza e...
 • Death Note (2006)

  e martë
  image
  Light Yagami finds the "Death Note," a notebook with the power to kill, and decides to create a Utopia by killing the world's criminals, and soon the world's...
 • Ligj dhe rregull (1990)

  e martë
  image
  The show follows a crime, ususally adapted from current headlines, from two separate vantage points. The first half of the show concentrates on the investigation...
 • Rosewood (2015)

  e martë
  image
  The best private pathologist in Miami, Dr. Beaumont Rosewood, Jr., whose rare heart condition that could kill him at any moment fuels his lust for life, gives a...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.