The daily soap is famous in Germany for its absolutely bad acting.

Transmetimet në kanale:

RTL Zwei  

Episodi vijues:

Nesër
18:05
Köln 50667
e enjte
18:05
Köln 50667
e premte
18:05
Köln 50667
REKOMANDIMET
 • Berlin - Tag & Nacht (2011)

  Sot
  image
  The daily reality soap is famous in Germany because its absolutely bad acting.
 • Sve što je bitno (2006)

  Sot
  image
  Steinkamp Sports and Wellness is the family business of the Steinkamps located in the German city Essen, North Rhine-Westphalia. This scenery is the center for...
 • Pitbuli i kažnjenici (2009)

  Sot
  image
  The Villalobos Rescue Center is the largest pit bull rescue in the USA, now located in New Orleans, LA. This show shows the interaction of the dog and man; About...
 • Potpuni doživljaj (2016)

  Sot
  image
  Based on Steven Soderbergh's 2009 movie of the same title, this anthology series is set in Washington DC in the days leading up to the presidential election and...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.