Anëtarët e një familjeje, mes të cilëve një adoleshent me aftësi të kufizuara, përballen çdo ditë me sfida nga më të ndryshmet. Karaktere unike dhe një nënë e përkushtuar që u bën ballë të gjitha vështirësive duke mos e humbur kurrë kurajën dhe ndjenjën e humorit.

Transmetimet në kanale:

PRO 7  

Ishte në kanal:

FOX Life  Tring Smile  

Episodi vijues:

Nesër
06:20
Nje familje e bashkuar 3
Nesër
06:50
Nje familje e bashkuar 3
e mërkurë
06:30
Nje familje e bashkuar 3
e mërkurë
06:55
Nje familje e bashkuar 3
e enjte
06:10
Nje familje e bashkuar 3
e enjte
06:35
Nje familje e bashkuar 3
e premte
06:10
Nje familje e bashkuar 3
e premte
06:35
Nje familje e bashkuar 3
25.3.23
10:20
Nje familje e bashkuar 3
REKOMANDIMET
 • Vrata do vrata (2019)

  image
  Ljudi koji vas najbolje razumeju su komšije. Ljudi koji vas uopšte ne razumeju su komšije. U zgradi koja se nalazi negde blizu nas, žive komšije koji se razumeju,...
 • Grupi (2009)

  image
  A smarmy lawyer whose education is deemed void by the bar is forced to attend a local community college with an extremely eclectic staff and student body.
 • Te çmendurit (2013)

  image
  Robin Williams returns to series television in The Crazy Ones, a single-camera workplace comedy about a larger-than-life advertising genius whose unorthodox...
 • That's So Weird! (2009)

  image
  A show starring wacky, silly, humorous skits sometimes based on other shows for example Daniel Cook.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.