Down and out rock star Dewey Finn gets fired from his band, and he faces a mountain of debts and depression. He takes a job as a 4th grade substitute teacher at an uptight private school where his attitude and hijinx have a powerful effect on his students. He also meets Zack, a 10-year-old guitar prodigy, who could help Dewey win a "battle of the bands" competition, which would solve his financial problems and put him back in the spotlight.

Ishte në kanal:

Nickelodeon  Puls4  

REKOMANDIMET
 • Death in Paradise (2011)

  e mërkurë
  image
  Scotland Yard DI Richard Poole is sent to the Caribbean island of Sainte Marie to solve a fellow policeman's murder. Having done so, he finds himself seconded to...
 • Dashuri me qira (2015)

  e mërkurë
  image
  Defne, a poor girl living with her grand mother, brother and sister is tangled in a deal to make the famous business man, Omer fall in love with her and marry her...
 • Young Sheldon (2017)

  e mërkurë
  image
  It's 1989 and 9-year-old Sheldon Cooper has skipped four grades to start high school along with his less-intellectual older brother. As he struggles to be...
 • Mike and Molly (2010)

  e mërkurë
  image
  Majku dhe Molli janë dashuruar pas ushqimit, por kanë humbur thuajse çdo shpresë për të gjetur dikë që të dashurojnë. derisa takohen me njëri-tjetrin në një grup...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.