poster

Training Day

Training Day (2017)

Aksion, Krim, Dramë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.1/10

TV follow-up to the 2001 film 'Training Day' about a rookie cop partnered with a corrupt officer.

REKOMANDIMET
 • K.T.2 - Pravda na zadatku (2008)

  e premte
  image
  The three police inspectors are solving cases around the city of Zagreb.
 • CSI: NY (2004)

  Sot
  image
  A spinoff of Crime Scene Investigations set in New York City.
 • Charlijevi anđeli (1976)

  Sot
  image
  TV series about a wealthy mystery-man who runs a detective agency via a speaker-phone and his personal assistant, Bosley. His detectives are three beautiful...
 • Osman (2019)

  Sot
  image
  The series will focus on the life of Osman Bey, the son of Ertugrul Gazi and the founder of the Ottoman Empire.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.